Produkty
Artykuły
Avicon

Metaphase

Ekspert w dziedzinie inżynierii

Od prawie dwóch dekad Metaphase Technologies opracowuje produkty, które ustalają standardy na rynku oświetlenia LED stosowanego w przemyśle, obronności oraz na rynku agrarnym. Rozwiązania Metaphase to nie tylko najwyższej jakości, odpowiednio dobrane diody LED, ale także elastyczna konstrukcja ułatwiająca w dużym stopniu integrację oświetlaczy w różnego rodzaju systemach wizyjnych.

Najnowsze rozwiązania

Dzięki wielu opatentowanym technologiom zwiększającym jednorodność rozproszonego oświetlenia LED o wysokiej jasności, oświetlacze Metaphase z serii MetaLightTM i MetaBrightTM zwiększają możliwości systemów obrazowania i automatyzacji na całym świecie. Oświetlacze Metaphase są stale udoskonalane, tak aby uwzględnić najnowsze dostępne technologie LED, zarządzania temperaturą, optykę oraz elektronikę. Metaphase jako pierwszy wdrożył wbudowane sterowniki prądu stałego w wielu liniach produktów.

Wyjątkowa jakość i różnorodność produktów w przystępnych cenach

Technologiczność konstrukcji, trwałość oraz łatwość integracji to trzy najważniejsze dywizy przyświecające inżynierom podczas całego procesu projektowania.

Metaphase od samego początku współpracuje z partnerami OEM opracowując i modyfikując oświetlacze w celu jak najlepszego dostosowania do potrzeb klienta. Informacje zwrotne od klientów na temat wydajności produktu i postępu technologicznego w zakresie diod LED, optyki i komponentów elektrycznych doprowadzają do powstawania kolejnych generacji produktów. Obecnie w portfolio Metaphase znajduje się ponad 4000 różnych modeli oświetlaczy w samej tylko podstawowej wersji.

Obsługa klienta

Firma Avicon jest otwarta na współpracę z klientem w celu dobrania jak najlepszego rodzaju oświetlenia do systemów wizyjnych. Reputacja Avicon jako firmy zorientowanej na klienta, opartej na technologii stale się rozwija, a wydajność i niezawodność produktów Metaphase stanowi podstawę solidnych relacji z wiodącymi na świecie firmami z branży automatyzacji, integracji oraz wizji maszynowej.

Wyprodukowano w USA

Wszystkie oświetlacze produkowane są w USA w siedzibie firmy. Ponieważ Metaphase koncentruje się na elastycznych rozwiązaniach oświetleniowych, wykorzystujących najnowsze dostępne technologie – produkcja, badania i rozwój oraz wsparcie techniczne zlokalizowane w jednym miejscu stanowią ogromny atut.