Produkty
Artykuły
Avicon

Schneider-Kreuznach

Optyczna doskonałość fotografii analogowych i cyfrowych.

Obiektywy marki Schneider-Kreuznach wyznaczają standardy w wielu dziedzinach fotografii. Oferują optykę premium dla profesjonalnych formatów zdjęć w fotografii cyfrowej i analogowej. Pionierskie rozwiązania oparte są na wieloletnim doświadczeniu w zakresie badań, rozwoju i produkcji.

Przedsiębiorstwa, jak również amatorzy rozwinąć mogą swoje potencjalne umiętności z filtrami B+W do kamer i precezyjnymi akcesoriami marki Schneider-Kreuznach.

Dla każdego, kto robi zdjęcia twórczo i z pasją, filtry fotograficzne B + W zapewniają doskonałą jakość obrazu i stwarzają dodatkowe możliwości – zarówno dla analogowych jak i cyfrowych kamer – oraz chronią Twój obiektyw. Filtry optyczne są przykręcone na przednim obiektywie i mogą być używane z prawie wszystkimi systemami kamer.

Trwała jakość – Bez nierównych krawędzi.

Filtry B + W powinny znaleźć się na liście każdego fotografa. Filtry te zostały zaprojektowane z myślą o łatwej obsłudze i zgodnie z tendencją w fotografii kreatywnej. Filtry B + W mają doskonałą jakość dzięki ścisłym parametrom mechanicznym i optycznym. Wszystkie typy filtrów są idealnie dostosowane do użytku profesjonalnego i spełniają wymagania wysokiej rozdzielczości technologii DSLR.

Podczas robienia zdjęć, obiektyw odgrywa kluczową rolę w określaniu jakości. W erze cyfrowej wyzwania, które muszą spełnić projekty związane z optyką stały się jeszcze większe. Z obiektywami Schneider-Kreuznach, możesz być w pełni przygotowany. We wszystkich rodzajach fotografii, analogowa czy cyfrowa, optyka premium zapewnia najwyższej klasy obrazy.