Produkty
Artykuły
Avicon

AVICON ISVS uhonorowany nagrodą „Tytanowych skrzydeł”!

AVICON został laureatem nagrody „Tytanowych Skrzydeł”, przyznawanych podczas targów Warsaw Industry Week, za projekt głowicy stroboskopowej ISVS. Nasze urządzenie zostało docenione za szerokie możliwości kontroli wizyjnej połączone z kompaktowym designem.  

Głowica ISVS (Integrated Strobe Vision System) to rozwiązanie stworzone na potrzeby aplikacji strobowanych, wymagających zarówno kompaktowości jak i krótkich czasów naświetlania. ISVS jest urządzeniem, które zawiera moduł sterujący zintegrowany wraz z kamerą przemysłową Basler Dart i modułami oświetleniowymi. Nasze rozwiązanie charakteryzujące się niewielkim rozmiarem, dzięki czemu może zostać wykorzystane nawet w przypadku niewielkiej ilości miejsca na zabudowę systemu w maszynie.

Głowica ISVS przeznaczona jest do obserwacji szybkozmiennych procesów w celu wykrywania błędów grafiki lub kontroli położenia krawędzi cięcia. Świetnie sprawdzi się przy:

  • obserwacji szybkich procesów w przemyśle drukarskim i papierniczym (przewijanie folii, kontrola cięcia, wykrywanie znaczników),
  • obserwacji produktów w trybie strobowanym dla linii produkcyjnych (butelki, słoiki, kartony i inne produkty umieszczone na przenośnikach),
  • obserwacji pracy maszyny w mało dostępnych miejscach (wewnątrz obudowy maszyny).

Jeśli jesteś zainteresowany systemem AVICON ISVS, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta AVICON. Zachęcamy również do odwiedzenia strony produktu, gdzie możesz znaleźć bardziej szczegółowe informacje odnośnie specyfikacji oraz możliwości naszego urządzenia.