Produkty
Artykuły
Avicon

Hybrydowe kable USB3.0 AO od Intercon 1

Technologia USB 3.0 pozwala na przesyłanie danych z dużą prędkością, ale ograniczeniem jest efektywna długość kabla. Kable hybrydowe AO od Intercon, dzięki połączeniu konstrukcji kabla miedzianego i światłowodu przełamują tę barierę, stanowiąc wytrzymałe i elastyczne rozwiązanie dla aplikacji, wymagających przesyłu danych na duże odległości.

Dzięki zastosowaniu wiązki miedzianej jak i konstrukcji optycznej, kable zapewniają zarówno zasilanie jak i przesył danych, bez potrzeby stosowania dodatkowego zewnętrznego zasilania. Kable hybrydowe Intercon 1 wyróżniają się wysoką elastycznością, przez co sprawdzą się w różnego rodzaju aplikacjach z dziedziny robotyki – minimalny promień gięcia to tylko 50 mm dynamicznie i 20 mm statycznie. Kable wyposażone są w standardowy wtyk USB 3.0 typu A z jednej strony, natomiast od strony kamery jest to wtyk USB 3.0 typu micro B, wyposażony w śruby mocujące.

Hybrydowe kable Intercon 1 dołączają do naszej oferty kabli hybrydowych USB 3.0. Nowe produkty dostępne są w długościach 5, 10, 15 i 20 metrów. Więcej informacji znajdziesz na stronie produktu.