Produkty
Artykuły
Avicon

Innowacyjne technologie firmy Basler

Firma Basler co roku wprowadza wiele innowacyjnych urządzeń i technologii, będących odpowiedzią na premiery nowych sensorów CMOS oraz zmieniające się zapotrzebowanie rynkowe. W roku 2019 nowe produkty pojawiły się zarówno wśród znanej i cenionej serii ace jak również w sektorach embedded i akcesoriów.

Segment wysokiej wydajności poszerzył się o kamery wyposażone w nowe interfejsy i nową generacją sensorów, charakteryzujące się wysoką rozdzielczością oraz wysokim frame ratem. Nowe urządzenia wraz z kompatybilnymi frame grabberami tworzą niezawodne połączenie, spełniające standardy wielu wymagających aplikacji.

Ostatnie miesiące to również czas premiery nowych kamer z serii ace. Jedną z nich jest zamiennik 1:1 kamer wyposażonych w niekontynuowany już sensor Sony ICX618. Oferta kamer ace poszerzyła się także o 4 nowe wysokorozdzielcze modele ace U 20MP, wyposażone w sensor Sony Pregius IMX183.

Kolejną nowością jest Embedded Vision Development Kit, składający się z SoC Qualcomm Snapdragon 820 ze zintegrowanym ISP, modułu kamery Basler dart 5MP z interfejsem BCON dla MIPI oraz oprogramowania pylon Camera Software Suite dla systemów operacyjnych Linux. Taki zestaw umożliwia tworzenie dużych i jednocześnie zoptymalizowanych kosztowo systemów.

Dodatkowo pojawiły się także nowe akcesoria, takie jak obiektywy czy kable. Chciałbyś zapoznać się ze wszystkimi nowościami? Zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.