Produkty
Artykuły
Avicon

Nowa linia oświetlaczy High-Brightness LED i oświetlaczy liniowych High-Power Bar

Seria oświetlaczy liniowych o wysokiej jasności LED “MLNC” zapewnia oświetlenie 10 razy jaśniejsze niż poprzednie modele. Kompaktowa obudowa ma 25mm grubości. Ruchoma część obiektywu umożliwia elastyczne dopasowanie punktu ostrości.

Seria oświetlaczy liniowych o wysokiej mocy “MHBC” umożliwia głębszą odległość roboczą od celu kontroli oraz lepszą elastyczność źródła oświetlania w konfigurowaniu układów sprzętu oświetleniowego a także jednolite oświetlenie obszaru rozległego.

Mainz (Germany) & Tokyo (Japan), 25 lipca, 2014 – SCHOTT MORITEX, producent systemów wizyjnych oraz sprzętu wizyjnego wprowadził serią oświetlaczy liniowych LED o wysokiej jasności “MLNC” oraz serię oświetlaczy liniowych o wysokiej mocy – “MHBC”. Obie z nich to całkiem nowe serie oświetlaczy przeznaczonych do wizji maszynowej do kontroli obiektów w polu o szerokim obszarze.

Ogólny wzrost produkcji i zwiększanie kontroli przepustowości wymaga jaśniejszych oświetlaczy LED linii w różnych dziedzinach, takich jak płytki obwodów drukowanych. Potrzeby tego mogą być spełnione przez serię „MLNC”. Inne zastosowania obejmują kontrolę wyglądu paneli LCD oraz kontrolę powierzchni w przemyśle farmaceutycznym, np. tabletek i pigułek, a także inspekcję obcych substancji w ampułkach. Seria obejmuje 3 modele częściami emitującymi światło o wymiarach 100mm, 200mm i 300 mm. Standardowy kolor oświetlenia to biały. Dostępny jest na życzenie klienta również kolor czerwony.
Seria “MHBC” zapewnia optymalne warunki oświetleniowe do kontroli dużych części mechanicznych do samochodów, wydrukowanych etykiet na opakowaniach produktów farmaceutycznych czy spożywczych i kontroli lutowania na np. płytach drukowanych. Seria zawiera 4 modele z częścią emitującą światło o wymiarach 150mm, 300mm, 450mm i 600mm. Standardowy kolor światła to biały, jednak dostepny jest na życzenie klienta również kolor czerwony.

Seria oświetlaczy liniowych SCHOTT MORITEX “MHBC” o wysokiej mocy

The Seria oświetlaczy liniowyh SCHOTT MORITEX “MLNC” o wysokiej jasności

Specyfikacja dla serii oświetlaczy MLNC z serii MHBC series

2014_-schott-moritex-led-illumination_en_final.pdf