Produkty
Artykuły
Avicon

Nowa seria obiektywów Fujinon HF-12M

Nowa seria obiektywów Fujinon HF-12M jest przeznaczona do aplikacji Machine Vision takich jak inspekcja i pomiary na liniach produkcyjnych.

Obiektywy HF-12M przeznaczone są do sensorów do 12 megapikseli o rozmiarze piksela od 2.1 µm. Wszystkie modele z nowej serii cechują się świetną ostrością obrazu zarówno w środku, jak i na brzegach obrazu oraz kompensują degradację rozdzielczości, która zazwyczaj występuje podczas zmiany odległości roboczej lub szerokości otwarcia przesłony. Pomimo bardzo dużej rozdzielczości obiektywy zaskakują swoją lekką masą w porównaniu do innych wysokorozdzielczych obiektywów na rynku – jedynie 33 mm średnicy!

Seria Fujinon HF-12M dostępna jest w pięciu modelach o różnych wartościach ogniskowej począwszy od 8mm aż do 25 mm. Została zaprojektowana dla sensorów o przekątnej 2/3 cala, ale modele o dłuższej rozdzielczości mogą zostać wykorzystane do większych sensorów (1/1.2 cala lub 1 cal). Wszystkie modele cechują się niską dystorsją oraz niską odległością roboczą (100 mm), dlatego też nadają się do szerokiej gamy aplikacji.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o najnowszej serii obiektywów Fujinon, odwiedź naszą stronę produktu lub skontaktuj się Działem Handlowym AVICON.