Produkty
Artykuły
Avicon

Nowość – oprogramowanie Basler Video Recording Software

Nowe oprogramowanie – Basler Video Recording Software – sprawia, że zarówno zrobienie pojedynczego zdjęcia jak i nagranie wideo w wysokiej szybkości będzie proste i intuicyjne. Oprogramowanie współpracuje z każdym zestawem Basler PowerPack dla mikroskopii oraz ze wszystkimi kamerami firmy Basler, wykorzystującymi interfejs USB 3.0. Dodatkowo, oprócz łatwej instalacji i przyjaznemu interfejsowi, nowe oprogramowanie udostępnia funkcje sterowania kamerą w celu poprawy jakości obrazu, konfigurowania różnych opcji nagrywania i używania sprzętowych triggerów.

W połączeniu z szybkimi kamerami firmy Basler, Video Recording Software pozwala na nagrywanie wideo w slow motion, np. przy analizie ruchu szybko poruszających się obiektów. Nowy produkt pozwala także na nagrywanie filmów poklatkowych i przechwytywanie zdjęć, co jest szczególnie przydatne w mikroskopii. Dodatkowo, istnieje możliwość zapisu nieskompresowanych zdjęć do dalszej obróbki oraz nagrywania filmów poklatkowych w formacie Mpeg4, dla zadań, takich jak monitorowanie procesów czy zmian badanych próbek mikroskopowych.

Basler Video Recording Software oferuje możliwość robienia zdjęć i nagrywania filmów za pomocą sprzętowych triggerów. W tym celu zewnętrzny trigger musi być podpięty do portu I/O kamery.

Pobierz Oprogramowanie Basler Video Recording Software i przetestuj je już teraz z kamerami mikroskopowymi lub z dowolnymi innymi firmy Basler, o interfejsie USB 3.0.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta Avicon lub też do odwiedzenia strony firmy Basler.