Avicon

Obudowy Dolphin z opcją przedłużenia

Higieniczne obudowy Dolphin od autoVimation od teraz dostępne są z opcją przedłużenia o długości 30 mm. Przedłużenie jest oddzielnym elementem w kształcie tulei i mocowane jest pomiędzy frontową ścianką a korpusem obudowy. 

Największą zaletą modułowego przedłużenia jest to, że może zostać łatwo wymontowane, dając w ten sposób dostęp do pierścieni regulacyjnych obiektywu już po zamontowaniu kamery w obudowie. Przedłużenie umożliwia również montowanie dłuższych obiektywów i kamer, poszerzając w ten sposób zakres kompatybilnych urządzeń. Użycie dodatkowego przedłużenia nie wpływa negatywnie na właściwości higieniczne obudowy – nadal cechuje się ona klasą szczelności IP69K. Analogiczne rozwiązania dostępne do tej pory były już w obudowach z serii Salamander i Orca i cieszyły się dużym zainteresowaniem. 

 

Obudowa Dolphin to rozwiązanie skierowane głównie do przemysłu spożywczego. Stal nierdzewna oraz klasa odporności IP69K umożliwiają regularne mycie oraz czyszczenie obudowy za pomocą wody i detergentów. Kamera umieszczona w obudowie Dolphin jest w pełni bezpieczna, a przy tym nie przegrzewa się dzięki odpowiedniemu odprowadzaniu ciepła.