Produkty
Artykuły
Avicon

Odkryj nowego frame grabbera COAXLINK Quad G3

Firma Euresys, światowy lider w dystrybucji komponentów do aplikacji widzenia maszynowego, wprowadził nowy frame grabber COAXLINK Quad G3. Przeprowadza on akwizycję obrazów z najszybszych kamer, o najwyższej rozdzielczości na rynku. Karta CoaxLink korzysta ze standardowych kabli koncentrycznych oraz z najnowszych złączek DIN1.0/2.3, cechującymi się odpornym systemem zatrzaskowym typu „push/pull”. Wszystko to sprawia, że jest to idealny wybór do przemysłowych aplikacji, wymagających nie tylko wysokiej szybkości przepływu danych, dużej ilości klatek na sekundę, zegara czasu rzeczywistego, ale także większej długości, wytrzymałości i elastyczności kabla. Typowymi przykładami zastosowań są: AOI, SPI oraz 3D SPI, inspekcja wydruków, inspekcja płaskich paneli fotowoltaicznych i wyświetlaczy, oraz inspekcja powierzchni szklanych. Przeprowadź akwizycję obrazów z najszybszych kamer, o najwyższej rozdzielczości

Karty Coaxlink mogą pochwalić się najszybszą akwizycją danych w przemyśle. Frame grabber Coaxlink może zostać wykorzystany również w aplikacjach wielokamerowych. Coaxlink Quad G3 zapewnia najlepszą jakość oraz kompatybilność z komputerami klasy PC., dzięki czterem połączeniom CXP-6 CoaXPress, dającym transfer danych na poziomie 25 Gbit/s (2.5 GByte/s), oraz wyjątkowej magistrali PCIe 3.0 (Gen 3).

Skorzystaj ze standardowych kabli koncentrycznych

Kable koncentryczne umożliwiają komunikację na większych odległościach pomiędzy kamerą a frame grabberem, zapewniając jednocześnie niezawodność i elastyczność na bardzo wysokim poziomie. Przy maksymalnej prędkości przesyłu danych, długość kabla może wynosić aż do 35 metrów, natomiast przy prędkości zmniejszonej o połowę – 100 metrów, co niweluje potrzebę zastosowania wzmacniaczy.

Dzięki swoim zaletom, kabel koncentryczny wspiera przesył danych, sterowanie kamerą, wyzwalanie oraz zasilanie (do 13W), ułatwiając integrację i zmniejszając koszty. Co więcej, standard CoaxPress zapewnia możliwości wyzwalania w czasie rzeczywistym, co jest często wymagane przez aplikacje widzenia maszynowego.

W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Działem Handlowym AVICON.