Produkty
Artykuły
Avicon

Prosty kontroler „inline” do oświetlaczy LATAB

Oświetlacze używane w systemach wizyjnych nie zawsze potrzebują zaawansowanych kontrolerów, umożliwiających triggerowanie oświetlenia z innymi komponentami systemu. Czasami potrzebujemy uruchomić oświetlacz jedynie w trybie pracy ciągłej, bez zmian instensywności światła w trakcie pracy. Do takich właśnie aplikacji przyda się prosty kontroler „inline” dostępny w ofercie Polyteca.

Sterownik typu inline umieszczony jest w małej podłużnej obudowie wykonanej z aluminium, stanowiącej integralną część kabla zasilającego. Kontroler umożliwia bezpośrednie podłączenie oświetlaczy LATAB do źródła o stałym napięciu 24V, w przypadku zastosowań niewymagających funkcji oferowanych przez sterowniki PAD1 i PAD2. Urządzenie pozwala jedynie na tryb pracy ciągłej ze 100% intensywnością światła. Kontroler może współpracować z oświetlaczami o maksymalnym prądzie 1A.

Kontroler „inline” sprawdzi się w prostych zastosowaniach, gdzie nie jest wymagane sterowanie oświetlaczem, tryb strobokopowy, czy triggerowanie oświetlacza z kamerą. Takie rozwiązanie typu „plug and play” stanowi oszczędność pracy i czasu.