Produkty
Artykuły
Avicon

Pylon dostępny na OS X – nowa wersja pylon 5.

Oprogramowanie Basler pylon 5 jest już dostępne do pobrania w nowej wersji 5.05 dla systemów Windows, Linux i po raz pierwszy dla systemu OS X. Pylon dla systemu OS X wspiera architektury 64-bitową oraz x86 i jest kompatybilny z Yosemite (10.10) oraz El Capitan (10.11).

Poza wprowadzeniem oprogramowania pylon dla systemu OS X nowa wersja przynosi szereg niewielkich usprawnień. Jednym z nich dla użytkowników Linuxa jest integracja C-API do oprogramowania pylon for Linux. Dzięki temu można w łatwy sposób zintegrować pylona z aplikacjami napisanymi w C oraz z istniejącymi już projektami. Nowe API uzupełnione jest przez bibliotekę przykładów typowego użycia kamer Basler.

Nowe wydanie Basler pylon przynosi użytkownikom Windowsa nowe .NET API oraz sterownik GigE Vision filter driver kompatybilny z systemem Windows 10. W aplikacjach, w których nie zachodzi konieczność bardzo wysokiej wydajności, pylon może zostać uruchomiony bez dedykowanego sterownika GigE Vision, co czyni stworzenie aplikacji opierającej się na oprogramowaniu pylon znacznie prostszym.

Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!