Wróć
Szukaj
Produkty
Artykuły
pl
ro en

Seryjna produkcja kamery Basler dart Board Level rozpoczęta.

Firma Basler rozpoczęła seryjną produkcję kamer dart board level. Ta seria kamer będzie dostępna natychmiastowo, nawet w dużych ilościach. Najnowocześniejsza technologia USB 3.0 wraz z niską ceną, niezawodnością oraz jakością, czynią tę serię wyjątkową. Tak jak wszystkie produkty firmy Basler, seria dart posiada bardzo dobry stosunek jakości do ceny – ceny rozpoczynają się już od 99 euro.

W portfolio firmy Basler można również znaleźć odpowiednie akcesoria zoptymalizowane do pracy z kamerami z serii dart, takie jak obiektywy Basler, adaptery, odpowiednie kable oraz zestawy startowe. Dzięki tym akcesoriom możliwa jest szybka integracja kamery dart z systemem wizyjnym.

Seria dart posiada sensory CMOS od Aptiny o rozdzielczościach od 1.2 MP do 5 MP. Maksymalna prędkość akwizycji to 54 klatki na sekundę.

Możliwy jest wybór 3 różnych wersji:

  • S-mount,
  • CS-mount,
  • Płytka bez gwintu pod obiektyw.

Dzięki tym trzem opcjom, możliwa jest duża elastyczność w integracji systemów. Wymiary płytki bez gwintu pod obiektyw wynoszą 27 mmx 27mm, natomiast waga – 5 gramów. Wersje S-mount oraz CS-mount odpowiednio 29 mm x 29 mm oraz 15 gramów.

Kamera Basler dart należy do nielicznej grupy kamer spełniających standard USB3 Vision, dzięki czemu zapewnia bezpieczny transfer danych oraz łatwą integrację z  systemem przetwarzającym obrazy, ze strony zarówno softwarowej jak i hardwarowej.