Produkty
Artykuły
Avicon

Transmisja sygnału na najwyższym poziomie – nowe kable USB 3.0

Basler wprowadził do oferty ulepszone kable USB 3.0. Nowe kable cechują się wzmocnioną konstrukcją i lepszymi parametrami transmisji sygnału. Wśród nowych egzemplarzy można znaleźć kable o długości od 1 m do 8 m, dzięki czemu zaktualizowana oferta sprosta większości zastosowań przemysłowych.

Nowe kable wyróżniają się przede wszystkim funkcjonalnością. Mniejszy spadek napięcia, mniejsze tłumienie sygnału, a także wyższa odporność na zakłócenia zwiększają bezpieczeństwo aplikacji. Wynika to z właściwej grubości kabli oraz doboru odpowiedniego materiału i rozmiaru rdzenia.

Poprawił się także design zewnętrzny kabli – nowe egzemplarze są cieńsze, bardziej elastyczne oraz posiadają kompaktowe złącze, wyposażone w śruby mocujące. W sprzedaży pojawiły się zarówno modele z prostą wtyczką, jak i z wtyczką zakończoną pod kątem 90 stopni.

Potrzebujesz więcej informacji? Szukasz innych modeli? Zapraszamy do odwiedzenia strony produktu oraz do kontaktu z działem sprzedaży Avicon. Zawsze chętnie służymy pomocą.