Produkty
Artykuły
Avicon

Uzupełnienie zestawu mikroskopowego: Basler Microscopy pulse 3.3 MP

Firma Basler otrzymała pozytywny feedback dotyczący zestawu mikroskopowego Basler PowerPack for Microscopy. Oferuje on wysoką jakość obrazów w przystępnej cenie. Większość dotychczasowych użytkowników była pod wrażeniem dokładności odwzorowania kolorów oraz szybkości akwizycji. Łatwa obsługa zestawu sprawia, że klienci z chęcią sięgają po ten zestaw.

Tak pozytywne przyjęcie zestawu mikroskopowego spowodowało, że firma Basler poszerzyła swoją ofertę PowerPack for Microscopy o nową kamerę Microscopy pulse 3,3 MP.

Nowa kamera nie tylko oferuje wyróżniającą się na tle konkurencji jakość obrazu, ale również cechuje się atrakcyjnym rozmiarem sensora. Dzięki sensorowi CMOS firmy Aptina o formacie 4:3 Basler pulse 3,3 MP idealnie pasuje do średnicy obrazowej mikroskopu. Kamera osiąga do 20 klatek na sekundę i stanowi świetne uzupełnienie dostępnych już w ramach zestawu kamer z serii ace oraz pulse.

Ponadto firma Basler wypuściła nową wersję oprogramowania Basler Microscopy Software. Nowa wersja oferuje suwaki regulacji obrazu oraz pokazuje prędkość kamery mierzoną w klatkach na sekundę. Umożliwia to kontrolę użytkownika nad tym, jak zmiana ustawień obrazu wpływa na prędkość kamery i pomaga znaleźć optimum. Ponadto wprowadzone zostały ulepszenia dotyczące balansu bieli oraz odwzorowanie kolorów.

Jesteś zainteresowany zestawem Basler PowerPack for Microscopy? Pobierz White Paper „How Can I Find the Right Digital Camera for my Microscopy Application?” lub skontaktuj się z nami.