Produkty
Artykuły
Avicon

AVICON na targach Warsaw Industry Week 2018

Firma AVICON zaprasza do odwiedzenia naszego stanowiska na targach Warsaw Industry Week 2018, które odbędą się w dniach 6-8 listopada 2018. Jest to wydarzenie targowe, które skupia w sobie najnowsze trendy w produkcji, automatyzacji i robotyzacji przemysłu. Będziemy obecni na nich w dwóch miejscach: stoisko AVICON, Hala E stand 306 oraz jako partner firmy Beckhoff, Hala E stand 301.

Na stanowiskach tych będziemy prezentować ciekawe dema technologiczne, m.in. obiektyw wielowidokowy Polyview umożliwiający inspekcję elementów z wielu kierunków przy pomocy jednej kamery, a także kamerę liniową w technologii TDI (ang. Time Delay Integration) oraz autorskie urządzenie – ISVS (ang. Integrated Strobe Vision System), czyli kompaktowe rozwiązanie ze świata systemów embedded.

Targi Warsaw Industry Week to największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie automatyki i robotyki, obróbki tworzyw, druku 3D i w wielu innych branżach. Wydarzenie będzie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Na naszym stosiku będzie również obecna wykwalifikowana kadra inżynierska, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z ofertą komponentową, jak i integracjami w dziedzinie Machine Vision. Serdecznie zapraszamy.