Produkty
Artykuły
Avicon

AVICON na targach Warsaw Industry Week 2019

Firma AVICON zaprasza do odwiedzenia naszego stanowiska na targach Warsaw Industry Week 2019, które odbędą się w dniach 13-15 listopada 2019. Jest to wydarzenie targowe, które skupia w sobie najnowsze trendy w produkcji, automatyzacji i robotyzacji przemysłu. Będziemy obecni na stoisku AVICON, Hala E stand 146.

Na stoisku będziemy prezentować ciekawe dema technologiczne między innymi system do pomiarów i analizy wymiarów wielkogabarytowych produktów metodami wizji maszynowej 2D/3D.

Targi Warsaw Industry Week to największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie automatyki i robotyki, obróbki tworzyw, druku 3D i w wielu innych branżach. Wydarzenie będzie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Na naszym stosiku będzie również obecna wykwalifikowana kadra inżynierska, która chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z ofertą komponentową, jak i integracjami w dziedzinie Machine Vision. Serdecznie zapraszamy.