Produkty
Artykuły
Avicon

Photonic Science

Photonic Science & Engineering Limited, nasz ceniony partner i dostawca, jest wiodącym producentem specjalizowanych kamer cyfrowych i systemów detekcyjnych, obejmujących szerokie spektrum od promieniowania rentgenowskiego, widzialnego światła, bliskiej podczerwieni SWIR po detekcję neutronów.

Kamery PSEL stanowią wszechstronną ofertę urządzeń obrazujących do zadań specjalnych, które implementują zaawansowane rozwiązania, takie jak sensory InGaAs, sCMOS, CCD, scyntylatory rentgenowskie, kamery intensyfikowane (iCCD/iCMOS) oraz systemy orientacji kryształów Laue. Obsługują one różnorodne rynki, w tym naukowy, przemysłowy, medyczny i obronny. Systemy obrazowania i kamery dostarczane przez Photonic Science są zawsze projektowane z myślą o indywidualnych potrzebach klienta i w ścisłej współpracy merytorycznej z nim.

W nowoczesnym obiekcie o powierzchni 1000 metrów kwadratowych w St Leonards On Sea, Wielka Brytania, znajdują się zakłady produkcyjne, stanowiska do testów środowiskowych i rentgenowskich oraz laboratoria badawcze. Photonic Science dostarcza innowacyjne i kosztowo efektywne rozwiązania kamerowe, zarówno dla zadań koncepcyjnych, jak i produkcji seryjnej, wspierając OEM-y w kompleksowych projektach obejmujących kamery, źródła oświetlenia, optykę i oprogramowanie do obrazowania. Ich zdolność do projektowania i budowy specjalistycznych systemów oraz prowadzenia projektów badawczo-rozwojowych przekłada się na niezwykle wartościowe doświadczenie, które są w stanie przekazać swoim klientom. Misją Photonic Science jest innowacja i utrzymanie się na czele nowych technologii, rozwijając jednocześnie nowe produkty i poszerzając zasięg na kolejne rynki. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z tak zaawansowanym i innowacyjnym partnerem.