Produkty
Artykuły
Avicon

Zaproszenie na webinarium

Tworzysz systemy wizyjne na potrzeby inspekcji żywności? Chciałbyś rozszerzyć swoją działalność o obrazowanie hiperspektralne, ale obawiasz się trudności z tym związanych? A może po prostu chciałbyś dowiedzieć się więcej o obrazowaniu w pasmach innych niż widzialne? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Producent frame grabberów, firma BitFlow organizuje webinarium pt. „Technologie obrazowania w kontroli żywności i napojów”, poświęcone tematyce obrazowania hiperspektralnego w przemyśle spożywczym.

Widzowie będą mogli wziąć udział w otwartej dyskusji, prowadzonej przez dwóch specjalistów z branży widzenia maszynowego – Rafa Vandersmissena, Xenics Product Manager, oraz Marka Willamsona, Dyrektora Zarządzającego w firmie Stemmer. Pomysły na rozwiązanie konkretnych zagadnień związanych z obrazowaniem, wskazówki, jak wdrożyć technologię obrazowania w paśmie podczerwonym oraz hiperspektralnego, a także porady, w jaki sposób podnieść jakość oraz opłacalność swoich systemów – tego wszystkiego dowiecie się biorąc udział w prezentowanym wydarzeniu.

Producenci żywności i napojów napotykają coraz większą presję weryfikacji jakości, zapewniania odpowiednich opakowań i wybierania materiałów eksploatacyjnych, dla których można prześledzić łańcuch dostaw. Ponieważ rządowe przepisy bezpieczeństwa stają się coraz bardziej restrykcyjne, a konsumenci żądają większej przejrzystości na temat kupowanych produktów, wzrasta popularność coraz to nowszych systemów obrazowania, w szczególności obrazowania w podczerwieni i technologii hiperspektralnych.

Webinarium zaplanowane jest na czwartek, 4 października godz. 16:00 czasu polskiego i prowadzone będzie w języku angielskim. Udział w wydzarzeniu jest darmowy. Serdecznie zapraszamy.